fot. uksjantargdynia.pl

W ten weekend, 9-10 marca w Zespole Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni rozegrane zostanie Grand Prix Polski juniorek i seniorek w gimnastyce artystycznej. Podczas zawodów odbędzie się uroczyste zakończenie kariery Joanny Mitrosz, reprezentantki Polski na igrzyskach olimpijskich w Pekinie i Londynie.

fot. uksjantargdynia.pl
fot. uksjantargdynia.pl

W Grand Prix wystartuje 13 juniorek i 26 seniorek z całego kraju. W trakcie zawodów odbędzie się również konsultacja szkoleniowa układów zbiorowych juniorek. Zaprezentują się gimnastyczki z Gdyni oraz Szczecina, które walczą o możliwość reprezentowania Polski podczas mistrzostw Europy.

W sobotę o godzinie 17.00 odbędzie się uroczyste zakończenie kariery Joanny Mitrosz, która dwukrotnie reprezentowała Polskę na igrzyskach olimpijskich – w Pekinie w 2008 r., zajmując 16. miejsce w wieloboju, i w Londynie w 2012 r. – 9. miejsce. Gimnastykę artystyczną zaczęła trenować w wieku 5 lat w klubie „UKS JANTAR” Gdynia. Jest absolwentką Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni. W tamtejszej sali gimnastycznej ćwiczyła przez całą swoją karierę.

Program zawodów:

9 marca 2013 r. (sobota)

  • godz. 10.00-14.30 – start juniorek indywidualny i układy zbiorowe;
  • godz. 14.30 – uroczyste otwarcie zawodów;
  • godz. 14.45-16.15 – start seniorek;
  • godz. 17.00 – uroczyste zakończenie kariery Joanny Mitrosz;

10 marca 2013 r. (niedziela)

  • godz. 9.30-12.45 – start juniorek i seniorek;
  • godz. 13.00 – zakończenie i nagrodzenie zawodniczek.

Wstęp wolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.