fot. GK

Słupska policja zatrzymała mężczyznę, który znęcał się w centrum miasta nad dwójką małych dzieci. Zachowanie pijanego 30-latka oburzyło przechodniów, którzy obezwładnili mężczyznę, odebrali mu dzieci i wezwali patrol policji.

fot. GK
fot. GK

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w samym centrum Słupska, przy ulicy Wileńskiej. Niepokój  przechodniów wzbudziło zachowanie  mężczyzny, który bił i szarpał pięcioletnią dziewczynką i jej sześciomiesięcznego brata.

– Mężczyzna najpierw pchnął dziewczynkę na ziemię. Gdy wstała kopnął ją tak mocno, że znów upadła. Po chwili wziął  na ręce i z dużą siłą rzucił o ziemię. Wyjął też z wózka sześciomiesięcznego chłopczyka i zaczął w nerwach nim potrząsać – relacjonuje podkom. Wojciech Bugiel, rzecznik prasowy policji w Słupsku.

Na szczęście z pomocą dzieciom przyszli przechodnie. Jeden z mężczyzn obezwładnił pijanego sadystę, inni odebrali mu dzieci. Wezwany na pomoc patrol policji zatrzymał 30-latka.

Okazało się, że jest on ojcem młodszego z dzieci i opiekunem dziewczynki. Z matką dzieci pokłócił się chwilę wcześniej podczas libacji alkoholowej. Zdenerwowany wyszedł z imprezy, a agresję postanowił rozładować na dzieciach  w drodze do domu.

Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Zachowaniem matki dzieci i jej konkubenta zajął się już sąd rodzinny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.