fot. radom.sr.gov.pl

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku we współpracy z sądami, prokuraturami oraz organizacjami pozarządowymi organizują w dniach 25 lutego – 1 marca 2013 roku „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”. Wyznaczeni policjanci w godzinach 7.30 – 15.00 pełnić będą dyżury, które zapewnią profesjonalną obsługę wszystkim zwracającym się o pomoc.

fot. radom.sr.gov.pl
fot. radom.sr.gov.pl

Dzień 22 lutego został ustanowiony Dniem Ofiar Przestępstw. Jest on okazją do monitorowania sytuacji ofiar przestępstw w naszym kraju, wyznaczania kierunków niezbędnych dla poprawienia ich położenia. Policja na pierwszym miejscu stawia sobie ochronę życia i zdrowia ludzi przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, a więc również ochronę osób słabszych i pokrzywdzonych.

Policjanci ze Słupska także włączają się do tej ogólnopolskiej akcji. „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”. W tych dniach , od 25 lutego – do 1 marca 2013 r. w godzinach 7.30- 15.00 wyznaczeni Policjanci pełnić będą dyżury, w ramach których udzielać będą porad prawnych wszystkim osobom zwracającym się o pomoc i potrzebującym fachowego oraz merytorycznego wsparcia.

Osoby, takie zgłaszać się mogą w słupskiej siedzibie komendy Policji przy al. 3-go Maja 1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.