fot. Najnowsza książka Jana Nowickiego/publio.pl

W kolejnym cyklu Biesiady Literackiej w miastach Małego Trójmiasta Kaszubskiego odbędzie się spotkanie z aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym, reżyserem Janem Nowickim, autorem najnowszej książki „Mężczyzna i one”.

fot. Najnowsza książka Jana Nowickiego/publio.pl
fot. Najnowsza książka Jana Nowickiego/publio.pl

22 lutego swoją najnowszą książkę „Mężczyzna i one” zaprezentuje swoim czytelnikom Jan Nowicki w Wejherowie i Redzie. O godz. 18.00 w auli Gimnazjum nr 1 w Wejherowie odbędzie się spotkanie w ramach Biesiady Literackiej natomiast o godzinie 19.30 na rozmowę o książce zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie. W Rumi spotkać się z Janem Nowickim będzie można w niedzielę, 24 lutego 2013 r. o godzinie 17.00, na wieczór literacki zaprasza Dom Kultury „Janowo” przy ul. Pomorskiej 11.

W swojej najnowszej książce Jan Nowicki postanowił podzielić się z czytelnikami swoimi refleksami, pomysłami i wiedzą o kobietach. Kochał je zawsze i kocha teraz, a i one odwzajemniają do entej potęgi uczucie sympatii, uwielbienia, oddania bądź przyjaźni. Spotkanie poprowadzi jak zawsze Krystian Nehrebecki. Wstęp wolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.