mat. prasowe

Cezary Pazura – komik, reżyser, aktor, prześmiewca, kabareciarz… Człowiek, którego ludzie uwielbiają za jego luźny sposób bycia i niesamowity talent. Swój autorski program kabaretowy przedstawi w czwartek, 28 lutego na scenie Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku.

mat. prasowe
mat. prasowe

Pazura na swoim koncie ma spory dorobek, a komedie z jego udziałem to jedne z najlepszych polskich filmów. Był Nikosiem Dyzmą, Kilerem, posterunkowym, Ramzesem, Adamem Miauczyńskim i wieloma innymi pamiętnymi postaciami.  Urodzony w Tomaszowie Mazowieckim, swoją karierę aktorską rozpoczął od występów w Teatrze Ochota.  Absolwent wydziału aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Zagrał w ponad 55 filmach produkcji polskiej, austriackiej i niemieckiej. Do współpracy zapraszali go najznamienitsi filmowi twórcy, m.in. Andrzej Wajda, Krzysztof Kieślowski, Juliusz Machulski, Władysław Pasikowski.

Autorski program kabaretowy Cezarego Pazury już w czwartek, 28 lutego o godz. 19.00 w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku.Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie Filharmonii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.