fot. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

Kościerscy policjanci zatrzymali w Karsinie 53-letniego mężczyznę, który groził ,że wysadzi w powietrze siebie i cały dom w którym mieszka. Desperat został zatrzymany w policyjnym areszcie.

fot. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
fot. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

Policjanci zostali powiadomieni w nocy, że w jednym z domów w Karsinie mężczyzna chce podpalić butlę z gazem i wysadzić w powietrze siebie i całe mieszkanie. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z Dziemian i Karsina. Z ich ustaleń wynikało, że w domu tzw. bliźniaku zamknął się mężczyzna znany już policji – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.

Mundurowi natychmiast ewakuowali rodzinę zamieszkującą drugą cześć bliźniaka. Gdy jeden z policjantów próbował rozmawiać z 53-latkiem, który co chwila otwierał zawór w butli z gazem i groził podpaleniem, drugi funkcjonariusz wszedł do mieszkania przez balkon. Mężczyzna usiłował uderzyć interweniującego policjanta butlą z ulatniającym się gazem. Funkcjonariusz wyrwał butlę z rąk 53-latka i odrzucił ją na balkon, po czym obezwładnił mężczyznę. Policjanci natychmiast przewietrzyli całe mieszkanie. Po około godzinie ewakuowana rodzina mogła wrócić do swojego domu. Mężczyzna był pod działaniem alkoholu, trafił do policyjnego aresztu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.