fot. sxc.hu

Bezpłatne szkolenia i warsztaty, prezentacje ofert pracy, a także porady doradców zawodowych to atrakcje, jakie czekają na uczestników II Targów Pracy i Edukacji organizowanych w dniach 4- 6 marca 2013 r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty i szkolenia.

fot. sxc.hu
fot. sxc.hu

Będzie to festiwal kariery i przedsiębiorczości o charakterze otwartym. Przez trzy dni uczestnicy targów będą mieli okazję, aby zapoznać się z ofertami pracy prezentowanymi przez pomorskie firmy, korporacje i instytucje, skorzystać z bogatej oferty szkoleń i warsztatów prowadzonych przez profesjonalnych trenerów.

Celem Targów Pracy i Edukacji  jest wspieranie rozwoju nowych miejsc pracy oraz pomoc w nawiązaniu kontaktu między osobami szukającymi zatrudnienia a pracodawcami. Przedsięwzięcie to WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni organizuje z myślą  o mieszkańcach Trójmiasta, szczególnie ludziach młodych, osobach poszukujących lepszej pracy oraz wszystkich, którzy chcą odnaleźć nową ścieżkę kariery,  a także podnieść kwalifikacje. Dlatego w programie targów znajduje się bogata propozycja szkoleń i warsztatów.

4 i 5 marca w godz. od 10.00 do 14.00  czynne będą stoiska wystawiennicze, na których pomorskie firmy prezentować będą swoje oferty pracy, m.in. w bankowości, ubezpieczeniach, w służbach mundurowych, finansach, administracji i in.  W poniedziałek na indywidualne rozmowy zaprasza doradca zawodowy.

Szkolenia i warsztaty odbywać się będą w dniach: 4, 5 i 6 marca i są bezpłatne, ale obowiązuje limit miejsc. Szczegółowy program szkoleń znajduje się na stronie www.wsaib.pl Zapisy na szkolenia prowadzone są pod nr. tel. 58 660 74 18, e-mail: abk@wsaib.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.