Fot. polki.pl

Słupski Ośrodek Kultury rozpoczyna nabór na kolejną edycję, niezwykle popularnego, kursu tańca towarzyskiego – użytkowego dla dorosłych. Kurs to znakomity pomysł dla par przed ślubem, osób wybierających się na bal lub zabawę sylwestrową oraz dla wszystkich, którzy pragną zdobyć nowe umiejętności oraz twórczo spędzić wolny czas.

Fot. polki.pl
Fot. polki.pl

Podczas całego kursu tańca, który odbywał się będzie w Słupskim Ośrodku Kultury, uczestnicy poznają tajniki tańców standardowych: walca angielskiego, wiedeńskiego, tanga, quickstepa oraz tańców latynoamerykańskich: rumby, samby, cha-chy, jive’a i salsy.

Nad postępami w nauce czuwać będzie doświadczona instruktor, która w tempie, odpowiednim do umiejętności i możliwości, poszczególnych uczestników, za pomocą sprawdzonych metod nie tylko nauczy tańca ale sprawi, że sama nauka stanie się świetną zabawą. Kurs obejmuje 3 stopnie zaawansowania, każdy stopień to 8 spotkań po 75 minut. Koszt to  75 złotych za stopień. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 25 lutego 2013 r. w sali widowiskowej Słupskiego Ośrodka Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1.

Informacje i zapisy w sekretariacie SOK, pod numerem telefonu (0-59) 845-64-41 lub adresem e-mail: sekretariat@sok.slupsk.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.