Fot. GK

Wczoraj w godzinach wieczornych odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Słupskiego Towarzystwa Brydżowego o Puchary parlamentarzystów ziemi słupskiej Senatora Kazimierza Kleiny i Posła Zbigniewa Konwińskiego. Podsumowaniem zmagań graczy było wręczenie pucharów i medali  ufundowanych przez parlamentarzystów.

Fot.GK
Fot.GK

Prezesem Słupskiego Towarzystwa Brydżowego nieprzerwalnie od dwunastu lat jest Jan Lange, który otworzył galę i skierował wyrazy uznania dla przybyłych gości reprezentujących różne środowiska, wszystkich graczy i przede wszystkim zwycięzców rozgrywek. W klasyfikacji generalnej I miejsce zajęła drużyna „Ład” w składzie: Jan Lange, Krzysztof Meyer, Andrzej Jasiński, Mariusz Pankiewicz, Roman Budzik i Marek Banasiński. I wicemistrzem okazała się drużyna „Asy” w składzie: Wojciech Majchrowski, Maria Tomczewska, Krzysztof Mielnik, Adam Lonski, Marek Pietrzak, Olga Węsierska oraz Edward Materek. II wicemistrzem została drużyna „Miszczak”, którą reprezentowali: Bogusław Dyk, Ryszard Konopka, Mirosław Kopowski, Ryszard Leśniewski, Wiesław Mączkowski oraz Stanisław Miszczak.

Historia słupskiego Brydża nieprzerwanie wiąże się z Międzynarodowym Festiwalem Brydża Sportowego, który co roku obywa się w Słupsku od 1991 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.