fot. Piotr Majewski

Już w przyszłym tygodniu w województwie pomorskim rozpoczynają się ferie zimowe. Co w Lęborku przygotowano dla dzieci i młodzieży? 

fot. Piotr Majewski
fot. Piotr Majewski

Od 11 lutego uczniowie będą mieli dwa tygodnie wolnego od szkoły w ramach zimowych ferii. W Lęborku dla tych,  którzy nie wyjeżdżają poza miasto na wypoczynek, przygotowano szereg atrakcji. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie aby urozmaicić ten wolny czas.

Centrum Sportu i Rekreacji w okresie ferii będzie organizatorem cyklu zawodów sportowych w ramach zajęć „Ferie 2013 na sportowo”. Dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział m.in. Halowym Turnieju Piłki Nożnej, w Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców, Turnieju Mini siatkówki czy Koszykówki. Poza tym Centrum kusi kolejną atrakcją. W okresie ferii bilety wstępu na basen dla dzieci i młodzieży będą do nabycia za 5 złotych.

Oprócz Centrum Sportu i Rekreacji w okresie ferii również Miejska Biblioteka Publiczna organizuje zajęcia dla uczniów. W programie m.in. warsztaty filcowania na sucho, seanse filmowe, warsztaty śpiewu oraz wieczór z hip-hopem.

Lęborskie Muzeum także przygotowało atrakcje na ferie. Dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w warsztatach tkania obrazków, robienia glinianych figur oraz filcowych cudaków.

Jeśli dopisze pogoda można również skorzystać z lęborskiego lodowiska, które czynne jest codziennie od godziny 10.00.

Jak widać opcji jest dużo więc jeśli zostajemy w Lęborku, zapiszmy się czym prędzej na wybrane zajęcia! Naprawdę warto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.