Kolejna podwyżka w Słupsku. Tym razem…

31 stycznia 2013r. | Drukuj

Mieszkańców Słupska tegoroczne decyzje władz miasta wprawiły w osłupienie. Na początku stycznia zostało wstrzymane nietrafne rozporządzenie w sprawie podwyżek czynszów lokali użytkowych pod naciskiem lokalnych przedsiębiorców. Nie długo po tym została podjęta decyzja o podwyżce za ogrzewanie centralne.

Fot. GK

Fot. GK

Według informacji jakie wpłynęły do naszej redakcji wynika, że stawka za m2 centralnego ogrzewania wzrosła dwukrotnie z 2,36 zł do 4,50 zł. Dla najemców lokali użytkowych to kolejny cios ze strony lokalnej władzy. Wszyscy są oburzeni takimi drastycznymi podwyżkami i zapowiadają oficjalne skargi do Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej w Słupsku. Jak dodaje nasz czytelnik (nazwisko do wiadomości redakcji), miasto atakuje nas jak nie z jednej to z drugiej strony. Najpierw podwyżkami czynszów, a później podwyżką ogrzewania. Gdy poszedłem do Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej, usłyszałem że podwyżka spowodowana jest małym zużyciem ogrzewania. Gdybym zużywał więcej energii zapłacił bym mniej . To jakiś absurd – dodaje czytelnik.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz