Nasz czytelnik przesłał swoją fotogalerię, w której udało mu się uchwycić piękno zimowej odsłony Jeziora Łebsko. Pokryte śniegiem brzegi i skuta lodem tafla wody sprawia niesamowite wrażenie. To zupełnie inny krajobraz niż ten, do którego przywykliśmy latem.

Fot. Jacek Mazurkiewicz
Fot. Jacek Mazurkiewicz

Co więcej, Jacek Mazurkiewicz z Łeby zatrzymał w kadrze także mieszkańców przybrzeżnych zarośli. Mimo, że temperatura spada poniżej zera, jezioro wciąż tętni życiem.

Galeria

fot. Jacek Mazurkiewicz

8 KOMENTARZE

  1. Zafascynowani podróżami do ciepłych krajów Polacy zbyt często nie doceniają piękna naszego kraju w różnych porach roku. O tym, że Polska jest piękna, potwierdzają m.in. zdjęcia Jacka Mazurkiewicza z Łeby. Wystarczy tylko chcieć wyjść na spacer, bywa że blisko od domu, aby zobaczyć urzekające widoki i pejzaże zapierające dech w piersiach. Może nie każdy ma ten dar, jak Pan Jacek, aby to piękno odnaleźć. Ale chyba warto szukać, skoro są ludzie, którzy potrafią je odnajdować. Fajny zimowy reportaż. Brawo Panie Jacku. Plus za inicjatywę dla nowej gazety w naszym regionie.

  2. Tak, piękne zdjęcia, zachwycają prostotą i barwą. Ale też piękne jest nasze przybrzeżne jezioro.Fajnie, że pokazujecie takie miejsca!

  3. no piękne zdjęcia wujek..ty zawsze potrafiłeś uchwycić piękne widoki masz talent do tego….i tym razem rewelacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.