fot. Starostwo Powiatowe w Słupsku

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupsku odbyła się konferencja z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Uczestniczyli w niej starosta słupski Sławomir Ziemianowicz , wicestarosta Andrzej Bury, wiceprezydent miasta Edward Zdzieborski,  wójtowie i inni przedstawiciele gmin powiatu słupskiego i najważniejsi tego dnia – pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku.

Fot. Starostwo Powiatowe w Słupsku
Fot. Starostwo Powiatowe w Słupsku

Przybyłych gości i swoich współpracowników powitał Janusz Chałubiński, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku. Gratulacje pracownikom urzędu złożył Starosta Słupski, a następnie wręczył nagrody pieniężne Halinie Dołżyckiej, Annie Masternak oraz Joannie Pępko. Nagrody i wyróżnienia  pracownikom PUP przekazywali inni samorządowcy, nie szczędząc przy tym słów uznania i życzeń satysfakcji z dalszej pracy.
Podczas konferencji ogłoszone zostały również wyniki konkursu wewnętrznego urzędu w kategoriach: Profesjonalista (Joanna Pępko), Najsympatyczniejszy (Łukasz Szwedo) oraz za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej (Sylwia Stenka). Wystąpiono także o odznaczenia państwowe, które wręczone zostaną w Dniu Pracownika Samorządowego.
Po wystąpieniach odbył się koncert okolicznościowy kwartetu smyczkowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.