fot. Akademia Każdego Wieku - wykład nt. medycyny chińskiej/WSAiB

Gdyńska Akademia Każdego Wieku zaprasza na spotkania i warsztaty. W bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Trwa rekrutacja chętnych na II semestr zajęć, które rozpoczną się pod koniec lutego 2013 r.

fot. Akademia Każdego Wieku - wykład nt. medycyny chińskiej/WSAiB
fot. Akademia Każdego Wieku – wykład nt. medycyny chińskiej/WSAiB

Raz w miesiącu Akademia Każdego Wieku organizuje otwarte wykłady oraz spotkania z ekspertami. Już w 27 lutego 2013 r. odbędzie się spotkanie z przedstawicielem banku, który będzie doradzał, gdzie trzymać pieniądze. Podczas następnych spotkań poruszone zostaną tematy: jak oszczędzać wodę… i obniżyć rachunki, moda i styl dla seniorów, co robić, aby długo cieszyć się udanym życiem seksualnym oraz czy solidarność międzypokoleniowa to tylko hasło. Wykłady są bezpłatne. Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie www.wsaib.pl zakładka Akademia Każdego Wieku.

fot. Akademia Każdego Wieku zajęcia komputerowe/WSAiB
fot. Akademia Każdego Wieku zajęcia komputerowe/WSAiB

Ponadto osobom 40+ gdyńska Akademia Każdego Wieku proponuje zajęcia warsztatowe: szkolenia komputerowe – od podstaw i poziom średniozaawansowany, kursy języka angielskiego oraz warsztaty filmowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w godzinach przedpołudniowych. Prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów mających doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych. Warsztaty filmowe poprowadzi znany reżyser Jerzy Afanasjew. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe. Zajęcia odbywają się w małych grupach. Koszt 20 godzin warsztatów – 150 zł. Wykłady są bezpłatne.

Inicjatorem Akademii Każdego Wieku jest Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Wszystkie zajęcia odbywają się na terenie Uczelni, w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.