nadesłane

Klub studencki Pomorania organizuje  dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych konkurs wiedzy o Pomorzu. Będzie to już XXVI edycja tego konkursu. Zgłosić można się tylko do jutra!

nadesłane
nadesłane

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całego Pomorza mogą wziąć udział w XXVI Konkursie Wiedzy o Pomorzu. Do jutra, tj. 25 stycznia szkoły mogą zgłaszać chęć swojego uczestnictwa na adres mailowy pomorania.sekretariat@gmail.com.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych historią, geografią i literaturą Kaszub i Kociewia. Odbędzie się on w trzech etapach. Pierwszy zostanie przeprowadzony w szkołach ponadgimnazjalnych, które do 25.01.2013 r. zgłoszą chęć wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Drugi i trzeci etap przeprowadzony zostanie w auli Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego. Na finalistów czekają atrakcyjne nagrody elektroniczne i książkowe.

Konkurs organizowany jest przez Klub Studencki Pomorania, który zrzesza studentów z pomorskich uczelni i pozwala im rozwijać swoje lokalne pasje. Regulamin oraz szczegółowe informacje można odnaleźć na stronie internetowej www.pomorania.pl, natomiast pytania prosimy kierować na adres mailowy: pomorania.sekretariat@gmail.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.