fot. e-powiatleborski.pl/

Starostwo powiatowe w Lęborku uruchomiło platformę e-learningową, która powstała w ramach projektu „Kształcenie ustawiczne przepustką do lepszego jutra”. Specjalna strona internetowa skierowana jest do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

fot. e-powiatleborski.pl/
fot. e-powiatleborski.pl/

Platforma e-learning w czasie realizacji projektu stała się narzędziem, które miało pomóc uczestnikom projektu w przygotowaniu się do egzaminu. Znajdują się na niej materiały edukacyjne opracowane przez specjalistów. Łącznie w ramach projektu utworzono 56 skryptów przedmiotowych do e-learningu.

– Początkowo platforma była skierowana jedynie do uczestników projektu. W chwili obecnej mogą z niej korzystać wszyscy zainteresowani – tłumaczy Tomasz Sopyłło, asystent lęborskiego starosty. – Znajdują się na niej m.in. materiały potrzebne do przygotowania się do egzaminu czeladniczego czy mistrzowskiego wraz z przykładowymi pytaniami – dodaje.

Na platformie opracowano i uruchomiono projekty multimedialne zawierające tekst, efekty graficzne i głosowe. Jest przystępna i łatwa w obsłudze. Można z niej korzystać pod adresem www.e-powiatleborski.pl.

Bezpośredni link do lekcji: http://e-powiatleborski.pl/course/category.php?id=7

Platforma e-learningowa powstała w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 KOMENTARZE

  1. pojawia się taki komunikat:”Goście nie mogą uzyskać dostępu do tego kursu, spróbuj się zalogować”. WSTYD I ŻENADA!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.