SRY 85/CC/wikimedia

Już w najbliższy weekend w Łebie odbędzie się VII Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, kto kocha i potrafi tańczyć.

SRY 85/CC/wikimedia
SRY 85/CC/wikimedia

19 i 20 stycznia w Hali widowiskowo- sportowej przy ul. Tysiąclecia 11 w Łebie odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego. Będzie to już siódma edycja festiwalu. W trakcie dwudniowej imprezy swoje umiejętności zaprezentuje ponad tysiąc zawodników, którzy specjalnie na ten konkurs zjadą się z różnych części Polski m.in. Trójmiasta, Szczecina, Warszawy czy Białegostoku.

Jest to festiwal niezrzeszony, czyli nie podlega żadnej federacji. Udział może w nim wziąć każdy, kto kocha tańczyć i jest w wieku od 8 do 30 lat. Wystarczyło jedynie do 31 grudnia 2012 r. przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia, której druk można było pobrać na stronie festiwalu. Warunkiem jest również posiadanie obuwia sportowego, które nie powoduje uszkodzeń parkietu.

Festiwal Tańca Nowoczesnego przyciąga olbrzymie grono miłośników tańca, a widzowie zgromadzeni podczas turnieju mają możliwość obejrzenia wielkiego przedstawienia tanecznego. W pierwszym dniu imprezy chętni będą mogli zobaczyć tańce w stylu disco, disco-show, dancehall, Freestyle, cheerleaders i inne formy tańca. W niedziele królować będzie hip-hop, , popping i bboying.

Organizatorem festiwalu jest Agencja Artystyczna „BRAVO”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.