mat. prasowe

Obecnie czytać książki można z każdego miejsca gdzie dostępny jest internet, taką możliwość daje Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdyni. Wystarczy zarejestrować się i korzystać ze zbioru.

mat. prasowe
mat. prasowe

Wśród 100 dostępnych pozycji wykupionych przez gdyńską bibliotekę znaleźć można książki o tematyce ekonomicznej, z zakresu medycyny, nauk społecznych, humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych, prawa, a także czasopisma naukowe. – Książki, publikowane m.in. przez wydawnictwa: PWN, WNT, Wolters Kluwer Polska, Wydawnictwo Naukowe Scholar, można czytać, korzystając z platformy ibuk.pl – internetowej biblioteki-czytelni online – informują urzędnicy UM w Gdyni.

Aby korzystać ze zbioru wystarczy zarejestrować się w jednej z placówek MBP. – Tam czytelnik otrzyma PIN do zdalnego logowania i już może korzystać z publikacji z każdego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu. W pierwszym etapie biblioteka będzie badać, które pozycje cieszą się największą popularnością. Później zamierza poszerzyć ofertę książek elektronicznych, także o beletrystykę – dodają urzędnicy UM w Gdyni.

Lista dostępnych tytułów oraz instrukcja korzystania z konta na stronie internetowej: http://mbpgdynia.pl/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.