wikipedia.org

Do 15 stycznia można wysyłać zgłoszenia do gdyńskiego Urzędu Miasta na dofinansowanie wyprawy w ramach nagrody im. Andrzeja Zawady. Grant w wysokości 15 tys. zł zostanie ufundowany przez Prezydenta Miasta Gdyni.

wikipedia.org
wikipedia.org

Zdobyć pięć siedmiotysięczników byłego ZSRR i tytuł Śnieżnej Pantery czy odkryć nowe korytarze meksykańskiej jaskini Cheve – to tylko niektóre ambitne plany młodych podróżników, dotychczasowych laureatów Nagrody im. Andrzeja Zawady przyznawanej co roku podczas Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów w Gdyni.

Jeszcze tylko przez tydzień można wysyłać zgłoszenia do konkursu. Nagrodzie towarzyszy grant na zorganizowanie wyprawy.

Nagroda im. Andrzeja Zawady – zmarłego w 2000 r. himalaisty, przyznawana jest od 2002 r. przez miasto Gdynia. Początkowo wynosiła ona 10 tys. zł, ale w ubiegłym roku samorząd zdecydował o podwyższeniu jej do 15 tys. zł.

Zwycięzca ogłoszony zostanie podczas 15. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, które odbędą się w dniach 8-10 marca 2013 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej „Gdynia”. Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie zaprezentować najciekawszy ze swoich dotychczasowych wyczynów. Jury wybierze zwycięzcę, biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia oraz oryginalność i jakość projektu, na który laureat zobowiązuje się przeznaczyć grant.  O fundusze mogą się ubiegać osoby, które nie ukończyły 30. roku życia jak również grupy, gdy średnia ich wieku nie przekracza 30 lat.

Zgłoszenia do nagrody im. Andrzeja Zawady należy przesyłać pocztą na adres: Urząd Miasta Gdyni, ul. 10 Lutego 24, 81-364 Gdynia do 15 stycznia 2013 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.