fot. Sławomir Łukaszuk

Od 17 listopada przez miesiąc w Zespole Szkół Mechaniczno – Informatycznych w Lęborku trwała zbiórka żywności, słodyczy i artykułów chemicznych. Efekt akcji to konkretna pomoc dla ośmiu rodzin z miasta i okolic.

fot. Sławomir Łukaszuk
fot. Sławomir Łukaszuk

– Pięknie zapakowane paczki dostarczyliśmy potrzebującym, a Oni dostarczyli nam wielu wzruszeń, radości z dzielenia się a także ogrom wdzięczności – mówią organizatorzy.

Do akcji przyłączyli się uczniowie i ich rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, pracownicy Starostwa Powiatowego w Lęborku, firmy A-Lakiernia i ZWAE z Lęborka oraz anonimowi darczyńcy.

– Ponadto na konto „Szlachetnej Paczki” wpłaciliśmy kwotę 200 złotych, która pochodzi z przeprowadzonego w naszej szkole kiermaszu świątecznego – dodają uczniowie.

Zachęceni efektami tegorocznej akcji, „mikołaje” z Mechanika już teraz zapowiadają, że w przyszłym roku postarają się jeszcze bardziej pomóc potrzebującym.

Galeria

fot. Sławomir Łukaszuk

1 KOMENTARZ

  1. Piękny gest.serce cieszy się,gdy czytam o takiej ważnej i bezinteresownej pomocy.pozdrawiam i życzę wytrwałości w kolejnej,przyszłorocznej akcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.