Fot. GK

Wszyscy z niecierpliwością oczekiwaliśmy na  21 grudnia 2012 r., który – jak wynika z kalendarza Majów – ma być dniem wyjątkowym, by nie rzec – ostatnim.  Naprawdę nastąpi koniec świata?

 Opinia jednego ze spadkobierców starożytnej cywilizacji Majów nie pozostawia wątpliwości – tego dnia rzeczywiście coś się wydarzy. Ale czy będzie to właśnie zapowiadany koniec świata? Zgodnie z różnymi przekładami kalendarza Długiej Rachuby Ziemia może zostać dotknięta przez katastrofę, która doprowadzi do schyłku ludzkości. Pojawiają się głosy, że tego dnia może dojść np. do kolizji z planetoidą. To jednak wyklucza NASA.

Fot. GK
Fot. GK

Majowie twierdzili jednak, że  21 grudnia wydarzy się coś wyjątkowego,  nadejdzie czas przełomu, który dotknie wszystkich ludzi na świecie. Jeden z przedstawicieli kultury, która w ostatnich miesiącach znalazła się w centrum zainteresowania, potwierdził, że 21 grudnia 2012 r., dzięki wyjątkowemu ułożeniu planet, mogą dziać się rzeczy niezwykłe. Ludzi na całym świecie może natchnąć energia, która sprawi, że będą przeżywać czas wyjątkowego rozwoju. Ludzkość  może zostać dotknięta przez falę, która wpłynie na jej bardziej zrównoważoną postawę. W nadchodzących dniach zrozumiemy, kim tak naprawdę jesteśmy – wynika z przekazu Majów. Jeden z ich spadkobierców – Ac Tah z plemienia Maayab potwierdził nadejście wyjątkowego dla wszystkich czasu.  Dodał też, że unikalna fala wibracji, odpowiedzialna za – być może – rewolucję umysłową, potrwa tylko… osiem minut.

Eksperci, którzy zajmują się badaniem kalendarza Majów, od dawna twierdzą, że 21 grudnia 2012 r. nie nadejdzie koniec świata. Ich zdaniem  Majowie wcale nie przepowiedzieli końca świata na grudzień tego roku. To koniec jednej epoki i początek kolejnej.

Źródło: niewiarygodne.pl

2 KOMENTARZE

  1. No mi się dziwna rzecz przytrafiła, obudziłem się w nocy, chciałem sprawdzić na tel. komórkowym która godzina a on nic, myślę wyłączył się (nigdy tego sam nie zrobił), chcę go włączyć a on nic. Myślę padła, a może się rozładował, tylko że poprzedniego dnia był ładowany i zawsze jak bateria słaba to daje sygnał dźwiękowy. Podłączyłem ładowarkę zaczął ładować, Godzina parę minut po 4 nad ranem, nie mogłem zasnąć przez godzinę. Spokoju mi ten telefon nie dał czemu bateria padła ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.