"Hobbit: Niezwykła podróż" /materiały dystrybutora

„Hobbit: Niezwykła podróż”. Film, którego premierę przewidziano na 28 grudnia, w lęborskim kinie będzie można obejrzeć na pokazach przedpremierowych już od 26 grudnia.

"Hobbit: Niezwykła podróż" /materiały dystrybutora
„Hobbit: Niezwykła podróż” /materiały dystrybutora

Dwukrotnie, 26 oraz 27 grudnia br., jeszcze przed ogólnopolską premierą, w kinie „Fregata” w Lęborku odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu pt. „Hobbit: Niezwykła podróż”. Oba seanse o godzinie 20.00.

Dla lęborskiego kina to pierwsza taka sytuacja, w której film zostanie wyświetlony jeszcze przed premierą ogólnopolską.  To najbardziej oczekiwany tytuł tego roku.

Regularne seanse będą wyświetlane od dnia ogólnopolskiej premiery, czyli od 28 grudnia do 10 stycznia 2013 roku. Przygody Hobbita w lęborskim kinie będzie można obejrzeć w jednej z trzech wersji: 2D z dubbingiem, 3D z napisami i 3D z dubbingiem. 

„Hobbit” to filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej prologiem do „Władcy Pierścieni”. Opisuje losy Bilbo Bagginsa, który dzięki namowom ze strony czarodzieja Gandalfa wyrusza na dziką przygodę z grupą krasnoludów. Celem wyprawy jest odbicie skarbu ich przodków z Samotnej Góry, której strzeże przerażający smok Smaug. Całą drużynę czeka zmierzenie się ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami, gdyż muszą przemierzyć ziemie zabójczych orków i goblinów. „Hobbit” jest pierwszą częścią filmowej trylogii. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.