fot. archiwum

Ekipa kaliningradzkiej telewizji Kaskad zrealizowała materiał filmowy, ukazujący atrakcje zimowego Gdańska. Będzie można go obejrzeć 16 grudnia w głównym wydaniu Wiadomości o godz. 18.00 w ramach dwutygodniowej kampanii reklamowej Gdańska i regionu pomorskiego w Obwodzie Kaliningradzkim.

fot. archiwum
fot. archiwum

Obecna kampania ma na celu zaproszenie Rosjan do wizyty na Pomorzu w okresie przedświątecznym. Gdańsk i region reklamują się na popularnym portalu kaliningrad.ru oraz shopping-gdansk.ru i vkontakte.ru, na antenie radia Monte Carlo oraz platformie internetowej telewizji Kaskad. Kampania potrwa do 23 grudnia.

– W nadchodzącym roku będziemy kontynuować działania promocyjne na tym ważnym dla miasta rynku – zapowiada Anna Zbierska, dyrektor Biura Prezydenta ds. Promocji Miasta. – Planujemy wspólne cykliczne kampanie reklamowe Gdańska i pomorskiego realizowane we współpracy z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną. Gdańsk jest już rozpoznawalną marką, wiodącą dla regionu, natomiast różnorodność oferty pomorskiego jest magnesem przyciągającym turystów na dłuższy pobyt – dodaje.

Województwo pomorskie cieszy się dużą popularnością wśród rosyjskich turystów. W bieżącym roku Gdańsk przyjęło wielu gości z zagranicy. Rosjanie (10%) stanowią trzecią grupę po Niemcach (32%) i Hiszpanach (10,5%).

Turyści rosyjscy zainteresowani są nie tylko tradycyjnymi zakupami w naszych galeriach. Korzystają również z usług gabinetów odnowy biologicznej, kosmetycznych, SPA, chętnie uczestniczą w dużych wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.