mat. prasowe

Badania naukowe, współpraca międzynarodowa, nowe kierunki studiów uzupełniających, magisterskich i doktoranckich – to tylko niektóre korzyści płynące z podpisanego właśnie porozumienia między Wyższą Hanzeatycką Szkołą Zarządzania w Słupsku a Akademią Morską w Gdyni.

mat. prasowe

Wyższa Hanzeatycka Szkoła Zarządzania w Słupsku podpisała porozumienie z Akademią Morską w Gdyni – najstarszą państwową uczelnią na Pomorzu oraz uczelniami z województwa pomorskiego:  Kaszubsko – Pomorską Szkołą Wyższą w Wejherowie oraz Powszechną Wyższą Szkołą Humanistyczną Pomerania  w Chojnicach. Celem porozumienia jest nie tylko wspieranie uczelni w działalności dydaktycznej i naukowej, czy umożliwienie kontynuowania magisterskich studiów uzupełniających, studiów podyplomowych i doktoranckich na dogodnych warunkach w Akademii Morskiej w Gdyni, ale także podejmowanie wspólnych działań badawczych, edukacyjnych oraz współpracy z lokalnymi samorządami.

mat. prasowe

Ponadto partnerzy tworzyć będą konsorcja, mające na celu realizację projektów, skierowanych do lokalnych społeczności, a ich działania stanowić będą wspólną wartość  intelektualną. Porozumienie zostało podpisane w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.