www.miastokoscierzyna.pl

Miłośnicy jazdy na łyżwach mają powód do radości. Na początku grudnia zostanie otwarte pierwsze w regionie lodowisko, które właśnie powstaje przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie. Drugi Biały Orlik otwarty zostanie w Redzie na terenie MOKSiRu.

www.miastokoscierzyna.pl

Kościerzyna przygotowuje się do ponownego otwarcia Białego Orlika przy Zespole Szkół Publicznych nr 1. Prace z przygotowaniem lodowiska do sezonu zimowego trwają już od kilku tygodni i jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów władz miasta, zostanie ono otwarte 6 grudnia.

Obiektem ma ponownie zarządzać Centrum Kultury i Sportu. Bez zmian pozostaną godziny otwarcia obiektu, ceny biletów oraz wypożyczenie łyżew. Zmieni się natomiast komfort korzystania z lodowiska. Został wybudowany budynek socjalny, w którym będą znajdowały się szatnie, wypożyczalnia sprzętu oraz kasy.

www.miastokoscierzyna.pl

Obiekt powstał z inicjatywy władz miasta w ramach rządowego programu Białe Orliki. Centrum Kultury i Sportu odnotowało w ubiegłym roku ponad 32 tysiące wejść.

Kolejne lodowisko powstanie w najbliższych dniach w Redzie. Tamtejszy Biały Orlik znajduje się na terenie MOKSiR Reda – obok kompleksu Orlik 2012 ul. Łąkowa 59. Lodowisko dostępnione będzie dla mieszkańców od piątku 30.11.2012r. od godziny 15.00! Od soboty lodowisko czynne będzie już codziennie w godzinach 10.00 – 21.00.

Możliwość wypożyczania łyżew od godziny 14.00 – 21.00. Szkoły zamiast w-fu w szkolnych murach mogą przenieść się na teren Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.