www.radom24.pl

Uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Gdańsku wzięli udział w projekcie Tesco dla Szkół – „Zdrowo Najedzeni”. Jest to filmowy konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którego tematem jest zdrowe i racjonalne odżywianie.

Konkurs „Zdrowo Najedzeni” to połączenie sztuki filmowania z lekcją o zasadach zdrowego odżywiania i świadomego wybierania produktów.  Spośród zamieszczonych na www.tescodlaszkol.pl prac konkursowych, internauci mogą wybierać najlepsze, głosując na poszczególne filmy przez cztery tygodnie, w terminie od 19 listopada do 17 grudnia 2012 r.

Fot. GK/Kadr z filmu

 

Głosować na prace konkursowe mogą wyłącznie osoby, które zarejestrują się na stronie www.tescodlaszkol.pl i danego dnia zalogują się, podając swój adres e-mail i hasło.

Do konkursu został zgłoszony filmik uczniów klasy trzeciej z Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Gdańsku, który można znaleźć na stronie:

www.tescodlaszkol.pl/v/?v=27861

Gimnazjaliści wierzą, że dzięki pomocy internautów, zdobędą dla szkoły nowoczesną pracownię multimedialną o wartości 16 tysięcy złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.