Fot. UM Władysławowo

Integracja, wymiana doświadczeń i dobra zabawa – taki był cel wyjątkowego pleneru fotograficznego, który odbył się w Stoczni Remontowej Szkuner we Władysławowie. W „Foto-Manii” wzięło udział 30 fotografów – amatorów i zawodowców.

Fot. UM Władysławowo

I Plener Fotograficzny „Foto – Mania” odbył się z inicjatywy Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie. Grupę miłośników fotografii zaprosił do Stoczni Remontowej „Szkuner” dyrektor firmy Adam Otrompka. – To pozwoliło nam przeprowadzić plener w miejscu na co dzień niedostępnym dla osób z zewnątrz – mówi jeden z fotografów.

Fot. UM Władysławowo

W dwugodzinnym spotkaniu we władysławowskiej stoczni wzięło prawie 30 fotografów – osób zajmujących się fotografią zupełnie hobbistycznie jak i tych, dla których jest to sposób na życie. Mimo kapryśnej pogody plener sprawił uczestnikom sporo frajdy. Teraz planują kolejne wyprawy fotograficzne.

Fot. UM Władysławowo

– Celem grupy „Foto-Mania” jest integracja mieszkańców gminy Władysławowo zajmujących się fotografią – informują miejscy urzędnicy i zapowiadają  organizację warsztatów i wystaw fotograficznych. Grupa ma charakter otwarty, więc każdy chętny może dołączyć. Całą galerię zdjęć z pleneru można obejrzeć na stronie Urzędu Miasta www.wladyslawowo.pl

Fot. UM Władysławowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.