fot. GK

W piątek 23 listopada odbył się jubileusz 15-lecia Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Wejherowie. Był to czas na podsumowania i przedstawienie planów na dalszy rozwój i współpracę.

fot. GK

Od 15 lat na terenie Wejherowa działa Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa zrzeszająca podmioty prowadzące działalność gospodarczą w zakresie produkcji, usług i handlu. Wspólnie działają na rzecz rozwoju gospodarczego regionu, wyznaczają nowe kierunki wymiany handlowej. Jednym z sukcesów Izby jest nawiązanie kontaktów z Białorusią i zawarcie kontraktów między przedsiębiorcami. Organizowane od 2007 roku Pomorsko – Białoruskie Forum Gospodarcze cieszy się z roku na rok rosnącym zainteresowaniem.

Podczas uroczystości 23 listopada zostały zaprezentowane gościom działania Izby, jej sukcesy, plany. Samorządy lokalne, przedstawiciele organizacji współpracujące z Izbą gratulowali oraz doceniali wkład jej pracy. Uroczystość odbyła się na ostatnim piętrze klubu Olimp w Wejherowie. Po części oficjalnej goście zaproszeni zostali na krótki występ jazzowy wejherowianina, gdzie również w tej samej sali stała dekoracja wykonana przez Mistrza Polski w Carvingu w 2011.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.