KPP Lębork

Lęborska policja oferuje 1000 zł nagrody dla osób, które posiadają informacje na temat włamań do mieszkań i domów, do jakich doszło w ostatnim czasie na terenie naszego powiatu. 

KPP Lębork

W ostatnim okresie na terenie Lęborka i okolic doszło do kilku włamań do mieszkań i domków jednorodzinnych, podczas których skradziono m.in. biżuterię złotą w postaci pierścionków i łańcuszków. Osobie, która przekaże informacje na temat wspomnianych włamań i kradzieży policja oprócz pełnej anonimowości oferuje również 1000 zł nagrody. Na pieniądze może liczyć też osoba, która posiada wiedzę na temat pochodzącej z włamań biżuterii lub taka, której ta biżuteria była oferowana do sprzedaży.

Policja apeluje także do właścicieli lombardów o nie skupywanie tego typu przedmiotów od podejrzanych osób, gdyż mogą one pochodzić z przestępstwa.

Osoby, które chcą pomóc w ujęciu sprawców ww. przestępstw mogą zgłaszać się osobiście na komendzie w Lęborku, zadzwonić pod anonimowy numer telefonu  59 8634 881, pisać na policyjny nr GG 8359794 lub maila kpplebork@gmail.com. Dzwoniąc na numer telefonu można po godz. 15 pozostawić namiary na siebie nagrywając się na automatyczną sekretarkę i czekać na kontakt policjanta ze służb kryminalnych.

Warto pomóc, bo nie wiadomo kiedy i my staniemy się ofiarami włamywaczy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.