fot. UM Lębork

Kryzys na rynku pracy może się zaostrzyć, a pracodawcy powinni być świadomi swoich praw i obowiązków wobec pracowników. Te i inne tematy poruszono na spotkaniu biznesowej organizacji Pracodawcy Pomorza z lokalnymi przedsiębiorcami w Lęborku.

fot. UM Lębork

W spotkaniu uczestniczył m.in. Mieczysław Szczepański – Okręgowy Inspektor Pracy w Gdańsku, który odpowiadał na pytania z zakresu prawa pracy. Otwierający spotkanie dr Zbigniew Canowiecki – Prezes Zarządu Pracodawców Pomorza zachęcał lęborskich przedsiębiorców do wstępowania w szeregi organizacji, mającej bogatą ofertę dla firm wszystkich branż. Okręgowy Inspektor Pracy w Gdańsku Mieczysław Szczepański przedstawił najważniejsze zagadnienia z działalności swojej instytucji, zwracając uwagę na najczęstsze naruszania prawa pracy w firmach.

Organizatorem spotkania, w którym oprócz przedsiębiorców i lokalnych władz samorządowych uczestniczyli także przedstawiciele branżowych organizacji i szkół wyższych był Marek Stawski prezes lęborskiego oddziału Pracodawców Pomorza oraz burmistrz Lęborka Witold Namyślak.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.