mat. prasowe

W Galerii Rumia odbyła się impreza pt. „ Wkręć się na trening z Iwoną Guzowską”. Imprezie towarzyszyła akcja charytatywna zbierania plastikowych nakrętek dla chorej Małgosi z Wejherowa.

mat. prasowe

Mistrzyni boksu to kolejna ikona sportu zaproszona do galerii przez klub Tiger Gym. Podczas wizyty w Galerii Rumia Iwona Guzowska opowiedziała o swojej karierze bokserskiej, stoczonych walkach, planach na przyszłość. Nie obyło się bez autografów oraz wspólnych zdjęć z fanami. Chętni mieli możliwość wziąć udział w turnieju bokserskim lub konkursach o tematyce sportowej. Mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie wsparła akcję charytatywną dla małej Małgosi z Wejherowa.

mat. prasowe

Dziewczynka wymaga bardzo kosztownego leczenia. Każda zbiórka to kropla w morzu potrzeb. Akcja przyniosła wymierne korzyści. Podczas imprezy przedstawiciele szkół, młodzież, całe rodziny przynosili wielkie siatki nakrętek, które zbierali specjalnie dla Gosi. Uzbierano ich naprawdę dużo a Galeria Rumia już myśli o kolejnych takich akcjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.