fot. Piotr Pędziszewski

Serialne detektywistyczne nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Miejski Teatr Miniatura przygotował kryminalne przedstawienie dla najmłodszych ,,Tajemnica kina”.

fot. Piotr Pędziszewski

Spektakl powstał na podstawie książki Martina Widmarka z serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”.  Jest to już druga adaptacja cyklu książek szwedzkiego autora w Miniaturze.

„Tajemnica kina”, tak jak i poprzednia część „Tajemnica diamentów”, jest przedstawieniem detektywistycznym obfitującym w zagadki i domysły. Widzowie będą również zaangażowani w policyjne śledztwo.

W kolejnej odsłonie serialu teatralnego nie tylko będziemy świadkami wydarzeń na wspaniałej makiecie miasteczka Valleby projektu Dariusza Panasa, ale wreszcie zajrzymy do jednego z budynków. Na potrzeby spektaklu została misternie przygotowana makieta wnętrza kina Rio, w którym obejrzymy film animowany reżysera spektaklu Ireneusza Maciejewskiego i scenografa Dariusza Panasa.

W Miejskim Teatrze Miniatura odbędą się również warsztaty dla dzieci, które poprowadzą autorzy przetłumaczonej na ponad 20 języków książki.

Galeria

fot. Piotr Pędziszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.