mataleo.pl

2 października rozpoczął swoją działalność pierwszy oficjalny klub MMA w Słupsku. Teraz również panie znajdą tam coś dla siebie, zajęcia z zumby. 

mataleo.pl

MMA Mataleo to klub, który założyła grupa pasjonatów uprawiająca MMA i sporty walki już od wielu lat. Zawodnicy występowali już na galach w Opolu, Barlinku i Sochaczewie, a jeden z nich wywalczył drugą pozycję w Amatorskiej Lidze MMA w Polsce. Mataleo to nazwa pochodząca z brazylijskiego ju-jitsu, oznaczająca duszenie zza pleców.

Mataleo ma swoją siedzibę w Centrum Sportów Walki i Fitness, przy ul. Gen. Andersa. Założyciele wynajęli i sami wyremontowali pomieszczenia.

Szkoleniowcem jest Paweł Kawałko. To instruktor judo, przed laty medalista w mistrzostwach Polski juniorów. Ma czarny pas w judo. Ma za sobą walki amatorskie i zawodowe w MMA. Jednym z instruktorów jest Łukasz Ruszczyński, mający doświadczenie z boksu.

MMA i sporty walki to jeden z najlepiej rozwijających się sportów, zarówno w Polsce jak i na świecie. W telewizji i internecie często można oglądać gale z udziałem coraz to większych gwiazd.

Już 9 listopada w Słupsku odbędzie się pierwsza Gala MMA „Battle in cage– młoda krew”. W jej trakcie widzowie zobaczą 10 pojedynków. Odbędzie się także jedna walka kobiet. Zawodnicy będą rywalizować w specjalnej klatce sprowadzonej z USA. Siedmiu z nich będzie reprezentować kluby ze Słupska.

Klub Mataleo wyszedł również z ofertą skierowaną specjalnie do kobiet. Ruszyły bowiem zajęcia z zumby. Jest to taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoskich z elementami fitness. Zumba to przede wszystkim świetna zabawa. Poprawia kondycję, kształtuje sylwetkę, poprawia samopoczucie i napawa optymizmem.

Więcej informacji na stronie www.mataleo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.