http://www.lebork.policja.gov.pl

Policja nadal poszukuje mężczyzny, który w piątek, próbował wyłudzić pieniądze z jednej z placówek udzielających pożyczki gotówkowe w centrum Lęborka. Za informację przyczyniającą się do zatrzymania poszukiwanego można otrzymać nagrodę w wysokości 2000 zł. 

http://www.lebork.policja.gov.pl

Przypomnijmy. Wszystko miało miejsce w piątek, kilka minut przed godziną 17.00. Napastnik grożąc pracownicy zażądał wydania pieniędzy. Nie otrzymał ich jednak i spłoszony wybiegł uciekając w nieznanym kierunku.

Podane do mediów komunikaty oraz wzmożona praca policjantów, doprowadziły do stworzenia portretu pamięciowego poszukiwanego mężczyzny. Jest on zgodny w około 60% z jego rzeczywistym wyglądem.

Poszukiwany to młody mężczyzna, wzrost około 175 cm, ubrany był w ciemne dresy, bluzę lub kurtkę z kapturem, ciemną/czarną, na rękawach jasne pasy lub naszywki, kaptur zaciągnięty na głowę, twarz zasłonięta czymś czarnym (być może kominiarką), widoczne tylko oczy.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które widziały zdarzenie lub uciekającego mężczyznę aby zadzwoniły pod nr 112/997. Komendant lęborskiej policji wyznaczył nagrodę w wysokości 2000 zł za informację przyczyniającą się do ujęcia mężczyzny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.