fot. archiwum - energa.pl

W najbliższą sobotę, 29 września nad jeziorem w Lubowidzu koło Lęborka odbędą się warsztaty ratownictwa wodnego przy użyciu sprzętu motorowodnego.

fot. archiwum – energa.pl

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00 na plaży MIRON ( dawna plaża miejska). Organizatorem imprezy jest LUKS OLIMP. Uczestnikami ćwiczeń będą ratownicy z Lęborskiego, Słupskiego, Gdyńskiego i Bytowskiego WOPR, Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku, Ochotniczej Służby Ratowniczej w Lęborku oraz K38 Poland.

W trakcie imprezy odbędą się pokazy ratownictwa motorowodnego. Goście będą mogli zobaczyć w akcji skutery z platformą ratowniczą oraz łodzie motorowe typu Quicksilver, Hybryda i Mariusz. Warsztaty poprowadzi V-ce Prezes Lęborskiego WOPR – Pan Paweł Miadzielec wraz z Instruktorem Wykładowcą WOPR – Panem Jakubem Friedenbergerem.

Podczas trwania warsztatów odbywał się będzie piknik rodzinny. Atrakcjami zarówno dla dzieci jak i dorosłych z pewnością będzie sprzęt rekreacyjny współorganizatora Grupy SPORTEX z Lęborka taki jak Euro Bangy, Stymulator Rodeo, zamki i zjeżdżalnie dmuchane. Ze wszystkiego będzie można korzystać nieodpłatnie. Zaplanowano również konkursy i zabawy dla dzieci i rodziców.

Impreza powinna zakończyć się o godzinie 17.00. Oby pogoda dopisała!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.