fot. Jennifer Lopez/facebook

27 września odbędzie się wielkie show i wydarzenie muzyczne. Do Gdańska przyjedzie gwiazda muzyki pop Jennifer Lopez. Koncert gwiazdy będzie muzycznym otwarciem PGE Areny, jednego z najnowocześniejszych stadionów w Europie.

fot. Jennifer Lopez/facebook

Gdański koncert będzie częścią europejskiego tournee artystki. W jego trakcie Jennifer Lopez zaśpiewa w największych miastach Starego Kontynentu: od Paryża poprzez Madryt, Lizbonę, Zurych i Sztokholm, a na Moskwie skończywszy. Od poniedziałku trwa budowa sceny na koncert Jennifer Lopez, który odbędzie się już za trzy dni. Scena, której budowę rozpoczęto, będzie miała gigantyczne rozmiary. Szerokość sceny wyniesie aż 57 metrów, a jej wysokość 19 metrów. – To największa scena, jaką buduje się w czasie imprez, które odbywają się w Polsce – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Jennifer Lopez.

mat. prasowe

Na scenie znajdzie się również specjalny wybieg i sto stopni schodów, po których będzie poruszać się Jennifer Lopez. Wymagania dotyczące garderoby Jennifer Lopez zostały bardzo dokładnie określone przez management piosenkarki. W pomieszczeniu przygotowanym dla artystki będzie dominować biel. – Białe muszą być ściany i wszystkie meble, które znajdą się w garderobie. Całe pomieszczenie musi być natomiast urządzone w stylu spa/zen – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Na stole bankietowym koniecznie musi znajdować się biały obrus. Biały musi być również dywan łazienkowy pod prysznicem, czy zlewem, a także specjalna sofa. – Detale są w tym przypadku bardzo ważne. Biały kolor muszą mieć nawet świeczki które zostaną umieszczone w garderobie – wyjaśnia Mateusz Pawlicki z Prestige MJM. Piosenkarka zażyczyła sobie również dwa tuziny białych róż w wazonie, dwie lampy weneckie czy ruchomy stół do makijażu z lustrem i lampkami. Zainteresowanie koncertem Jennifer Lopez rośnie z każdym dniem. Bilety sprzedają się w bardzo szybkim tempie. Cały czas można jednak nabywać wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.