fot. facebook.pl

Nowe modele Opla – Mokkę i kompaktową Astrę w wersji Sedan oraz najnowszy model Chevroleta Cruze w nadwoziu Kombi pokazano na IV Trójmiejskich Targach Motoryzacyjnych w Gdańsku.

fot. facebook.pl

Opel Mokka miał na czwartych Targach Motoryzacyjnych 22 września w PGE Arena swą premierę polskim rynku motoryzacyjnym. – Bardzo się cieszę, że po udanej premierze Opla Ampery w czerwcu tego roku na Skwerze Kościuszki w Gdyni, kolejny raz Trójmiasto jest pierwszym regionem w Polsce, w którym oficjalnie zaprezentowany jest najnowszy model Opla Mokki – powiedział portalowi wybrzeze24.pl Józef Haller, v-ce Prezes Zarządu Serwis Haller. – Ten model wraz z Astrą Sedanem były wyczekiwane z dużym zainteresowaniem. To wyjątkowe samochody, które od tego weekendu podczas dwudniowych targów w gdańskiej Ergo Arenie są już dostępne w sprzedaży.

fot. opel.com

Targi Motoryzacyjne to najważniejsza i największa impreza motoryzacyjna w północnej Polsce. Targi okazały się wielkim sukcesem organizacyjnym, a zainteresowanie przerosło szacunki organizatorów – odwiedziło je ponad 10 tysięcy gości. Targi w PGE Arena są przeglądem wszystkiego, co dzieje się na rynku motoryzacyjnym. Przybliżają zwiedzającym ofertę najlepszych firm – dealerów samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów, quadów, a także oferty firm oferujących usługi branży motoryzacyjnej. Powierzchnia ekspozycyjna, to blisko 5 tysięcy m kw. w hali oraz tereny wokół, gdzie odbywają się imprezy towarzyszące, m.in. pokazy rajdowe i zloty motocyklowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.