fot. SP nr 1/ UM Rumia

Dwie szkoły podstawowe w Rumi przeszły remont, co podwyższyło ich standard. Zmiany są widoczne z zewnątrz jak i wewnątrz. Uczniowie, którzy po wakacjach wrócili do szkół są zadowoleni z nowych pomieszczeń.

fot. SP nr 1/ UM Rumia

Szkoła Podstawowa nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 6 zostały rozbudowane, co podniosło standard placówek. SP nr 1 została rozbudowana o łącznik z pięcioma salami lekcyjnymi, biblioteką i pomieszczeniami administracyjnymi między istniejącymi budynkami. Po remoncie szkoła zyskała nowe szatnie, stołówkę z zapleczem kuchennym oraz dodatkowo w ramach programu „Radosna Szkoła” powstał plac zabaw. Dzięki nowym salom lekcyjnym skrócony został czas lekcji. Zajęcia kończyć się będą dla wszystkich uczniów jednakowo o 14:50.

Większy zakres prac można zauważyć w SP nr 6, bowiem w tej szkole dobudowane zostało nowe skrzydło szkoły. Powstaną w nim jasne sale lekcyjne oraz pomieszczenia administracyjne. W „starym” budynku przebudowana została stołówka wraz z zapleczem i świetlicą, ponadto wymieniony został parkiet.

Galeria

fot. SP nr 1/UM Rumia

fot. SP nr 6/UM Rumia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.