fot.w ww.panoramio.com

W sobotę 8 września odbędzie się 9 edycja Open Air Rock Festival w Wejherowie. Rockowe granie w Amfiteatrze rozpocznie się o godz. 16.00. Gwiazdą wieczoru będzie Flapjack.

fot.w ww.panoramio.com

Open Air Rock Festival jest to coroczny festiwal zespołów rockowych organizowany pod hasłem „Stop przemocy i terrorowi”. Koncert odbywa się w wejherowskim Amfiteatrze, a cała impreza ma charakter „rockowego pikniku”, który trwa kilka godzin. Do tej pory Wejherowskie Centrum Kultury zorganizowało 8 edycji przeglądu zespołów grających różne odmiany muzyki rockowej, w których jako gwiazdy zagrały: Armia, Róże Europy, Turbo, Mech, Myslovitz, TSA, Lao Che, Lipali.

– Impreza cieszy się rosnącym zainteresowaniem mieszkańców oraz młodzieży miasta Wejherowa, całego Trójmiasta i okolic. Każda edycja OARF przyciągnęła do amfiteatru wielu fanów rockowych rytmów. Podczas tegorocznego pikniku rockowego zagra sześć kapel: Wolne Owce, Bregma, Différent, Slovenian Girl, Fosfor, a na zakończenie gwiazda – Flapjack. – informują organizatorzy. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godzinę 16.00, wstęp jest wolny.

mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.