www.gdynia.pl

Trwa kolejny etap realizacji projektu przebudowy Teatru Muzycznego w Gdyni. Wyburzany jest front budynku, czyli dotychczasowe główne wejścia do Teatru. Zburzona elewacja odsłoniła wnętrze foyer. Zniknęła charakterystyczna biała galeria biegnąca wokół Teatru.

www.gdynia.pl

W wyniku przebudowy więcej osób będzie mogło zobaczyć przedstawienia Teatru Muzycznego, a Teatr będzie mógł wystawiać więcej spektakli jednocześnie.  Wynikać to będzie z większej liczby miejsc na widowniach Sali Głównej i Nowej Sceny, a także z umożliwienia ponownego użytkowania Sali Kameralnej. Zakończenie realizacji projektu zaplanowano na maj/czerwiec 2013 roku.

Mimo rozbudowy po wakacjach, Muzyczny gra dalej i zaprasza na Nową Scenę. Po wakacyjnej przerwie, na początek dwie premiery „Pchła szachrajka” (familijna bajka muzyczna w kolorowej oprawie) i „Przebudzenie wiosny” (kontrowersyjny musical o młodości i rządzących nią prawach). Natomiast w październiku powrót do takich tytułów jak m.in. Tango nuevo, 39 stopni, Różowy młynek i wiele innych… Ruszyła już sprzedaż i rezerwacja biletów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.