fot. Mechelinki/wikipedia

Wkrótce rozpoczną się roboty związane z zagospodarowaniem przestrzeni rybackiej w Mechelinkach. Firma, która będzie wykonawcą informuje o utrudnieniach.

fot. Mechelinki/wikipedia

Wykonawca inwestycji w Mechelinkach, firma Mostostal Warszawa informuje o utrudnieniach jakie pojawią się w trakcie wykonywania robót w związku z inwestycją w Mechelinkach. Prace budowlane mają rozpocząć się na przełomie sierpnia i września bieżącego roku, potrwają do 30 października przyszłego roku. – W związku z prowadzeniem prac budowlanych mogą wystąpić utrudnienia dla mieszkańców Mechelinek – czytamy w komunikacie firmy Mostostal. – Uciążliwość może być spowodowana zwiększonym ruchem ciężkich pojazdów i maszyn budowlanych oraz hałasem podczas prowadzonych robót. – informuje wykonawca.

Prace związane z wykonywaniem ulicy Nadmorskiej spowodują utrudnienia komunikacyjne, to jednak pojawi się na wiosnę 2013 roku, kiedy rozpocznie się jej budowa. Firma zapewnia, że będzie minimalizować wszystkie niedogodności oraz w razie sugestii mieszkańców kierownictwo budowy będzie na te sugestie otwarte.

2 KOMENTARZE

  1. przydalaby sie tez w koncu utwardzona droga na klif, wtedy wioska i …oczekiwani w niej turysci uzyskaja dostep do pieknych widokow na cala zatoke!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.