mat. prasowe

„ENEMEF: Europa Woody’ego Allena. Na skrzydłach Ryanair” to kolejny maraton sieci kin Multikino. Tym razem dodatkowa atrakcja. Każdy z uczestników tego ENEMEFu ma szansę wygrać jeden z 1650 biletów lotniczych, ufundowanych przez linie lotnicze Ryanair.

mat. prasowe

24 sierpnia kolejny nocny maraton w kinie Multikino. Do rozdania mamy sześć pojedynczych zaproszeń. Najbliższy ENEMEF: Europa Woody’ego Allena to spotkanie z jednym z najbardziej charakterystycznych współczesnych reżyserów, w trakcie którego można będzie zobaczyć cztery wciągające, inteligentne, ironiczne, przewrotne, a także dowcipne filmy. Woody Allen to zdobywca blisko 150 nagród filmowych, w tym trzech Oscarów. Na festiwalu filmowym w Cannes jako drugi reżyser w historii kina został nagrodzony „Palmą Palm” za specjalne osiągnięcia. Jest bystrym obserwatorem ludzkich emocji i słabości, które doskonale portretuje w swoich filmach, tworząc intrygujące komedie.

 Atrakcją specjalną tego ENEMEFu jest premierowy pokaz najnowszego filmu Allena „Zakochani w Rzymie”, z doskonałą obsadą (Ellen Page, Penelope Cruz, Jessie Eisenberg). Również w repertuarze tej nocy zobaczyć będzie można „O północy w Paryżu”, „Vicky Cristina Barcelona” oraz „Wszystko gra”.

 Otrzymać zaproszenie można wysyłając na adres gazetakaszubska@gmail.com imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz wybór kina (RUMIA lub GDYNIA). Pierwsze sześć osób, które do czwartku (23.08), do godziny 12:00 prześlą swoje dane otrzymają jedno pojedyncze zaproszenie. W tytule maila należy wpisać „ENEMEF: Europa Woody’ego Allena. Na skrzydłach Ryanair”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.