fot. KPP Lębork

Komendant powiatowy policji w Lęborku wraz z zastępcą wzięli udział w spotkaniu z mieszkańcami Łeby na temat ciszy nocnej i naruszeń prawa przez właścicieli dyskotek oraz dwóch wesołych miasteczek w Łebie.

fot. KPP Lębork

– Podczas spotkania poruszone zostały aspekty prawne ciszy nocnej i zakłócania ładu i porządku w aspekcie prawa cywilnego i kodeksu wykroczeń. Komendant z Lęborka zajął również stanowisko jakie ma policja na temat zgłoszeń i jakie konsekwencje grożą osobom niestosującym się do zasad kodeksu wykroczeń – informuje asp. Daniel Pańczyszyn z lęborskiej policji. – Przedstawił również obecny stan bezpieczeństwa w Łebie, który uległ znacznej poprawie względem lat poprzednich co zgodnie potwierdzili zgromadzeni na spotkaniu mieszkańcy oraz Burmistrz Łeby. Komendant wysłuchał również pytań mieszkańców na które udzielił odpowiedzi, które w pełni usatysfakcjonowały pytających.-

– Na koniec spotkania w związku z odwołaniem podinsp. Marka Kwaśniaka ze stanowiska szefa policji w Łebie, komendant Partyka zaznajomił mieszkańców z decyzją o powołaniu jako pełniącego obowiązki podkom. Bartosza Budkowskiego, który już w przeszłości pracował w Łebie na stanowisku Kierownika Referatu Prewencji i znane są mu problemy mieszkańców jak i specyfika tej nadmorskiej miejscowości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.