W sobotę, 4 sierpnia rozpoczną się Dni Gminy Wicko. Będzie barwnie i wesoło. Imprezę rozpocznie parada czarownic z Wicka do Charbrowa. Panie w kolorowych strojach będą eksponowane na specjalnie pomalowanych na tę okazję platformach samochodów.

mat. prasowe

W czasie sobotniego świętowania uczestników czekają liczne atrakcje. Organizatorzy przygotowali widowisko teatralne Czary Mary z Teatrem Władca Lalek, będą również występy laureatów konkursu „Talenty Naszej Gminy”. Zostaną także rozstrzygnięte konkursy na czarownicę/czarodzieja roku 2012, na najładniejszą posesję oraz na proekologiczny pojazd w konkursie „Jazda na byleczym”. Poza tym goście będą mogli wziąć udział w loterii fantowej oraz obejrzeć występy artystyczne. Gwiazdą wieczoru jest Ania Wyszkoni, która zagra o godzinie 21.00.

W niedziele o godzinie 15.00 samorządowcy z kilku sąsiadujących z Wickiem gmin będą walczyli ze sobą w turnieju gmin „WROTA”. Nie będzie to jednak rywalizacja siłowa…Dni Gminy Wicko zakończą występy lokalnych artystów.

2 KOMENTARZE

  1. Pewne jest, że się zachwycę, kiedy spotkam znajomą Czarownicę. I już wtedy, od tej pory, będę spędzał z nią wieczory…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.