sieplywa.pl

W piątek 3 sierpnia w Sopocie dzieci i młodzież odkrywać będą nowe miejsce dla nich przeznaczone. Na sopockiej plaży powstał plac zabaw oraz dwa tory do skimboardingu. Festyn rozpocznie się o godzinie 11.00

sieplywa.pl

Prezydent Miasta Sopotu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zapraszają w piątek najmłodszych sopocian z rodzicami na festyn rodzinny, który odbędzie się na nowo wybudowanym placu zabaw, wejście na plaże nr 15 i 16.

Plac zabaw jest częścią projektu, w którego pierwszym etapie powstały dwa tory do skimboardingu. To miejsce gdzie aktywnie mogą spędzić czas dzieci bawiąc się na placu zabaw w formie statku pirackiego oraz młodzież dla której powstały dwa tory do skimboardingu, jeden z przeszkodami, drugi dla początkujących i dzieci.

Festyn jest znakomitą okazją do poznania tego miejsca i zapoznania się z możliwościami aktywnego wypoczynku w Sopocie. Impreza odbędzie się w godzinach od 11.00 do godziny 14.00. Podczas festynu przewidziano wiele atrakcji m.in. boisko do mini piłki nożnej plażowej, boisko do mini siatkówki. Ponadto stoisko „zamki z piasku” oraz stoisko ratownictwa wodnego gdzie omawiane będą zasady zachowania się na wodzie i w sytuacjach zagrożenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.