fot. www.sxc.hu

Pomorski Urząd Wojewódzki uruchomił na swojej stronie specjalną zakładkę, w której publikowane będą aktualne informacje o stanach pogodowych oraz ostrzeżeniach meteorologicznych.

fot. www.sxc.hu

Na stronie internetowej Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego www.uw.gda.pl na bieżąco publikowane są ostrzeżenia meteorologiczne oraz informacje o aktualnych stanach pogodowych. Są to prognozy, które dla Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego opracowuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Aktualizacji informacji o stanie pogody na bieżąco dokonywać będą dyżurni WCZK. Zamieszczanie ostrzeżeń o zmieniających się warunkach pogodowych na stronie internetowej urzędu ma ułatwić mieszkańcom regionu dostęp do szczegółowych informacji na temat prognozowanych zjawisk atmosferycznych.

Na stronie publikowane będą również na bieżąco komunikaty o przewidywanych wzrostach stanów wód i zagrożeniach powodziowych. Aby uzyskać aktualną prognozę pogody na najbliższą dobę oraz dowiedzieć się o przewidywanych załamaniach pogody wystarczy wejść na stronę główną urzędu i otworzyć zakładkę po lewej stronie ekranu (Informacja o stanach pogodowych i ostrzeżeniach meteorologicznych)

Komunikat prognozy pogody na 24 godziny, ważny od godz. 07:30 dnia 23.07.2012 do godz.07:30 dnia 24.07.2012

W dzień zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 21°C na północy do 24°C na południu rejonu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Lokalnie możliwa mgła, ograniczająca widzialność do około 700 m. Temperatura minimalna od 12°C do 14°C. Wiatr słaby południowy i południowo-zachodni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.