fot. www.sxc.hu

Dzieci oraz młodzież, która spędza wakacje w mieście też może fajnie wykorzystać ten czas. Dom Kultury Janowo przygotował szereg zajęć i wycieczek.

fot. www.sxc.hu

Od poniedziałku do piątku prowadzone są zajęcia na terenie Domu Kultury Janowo oraz organizowane co wtorek i czwartek wycieczki w dalsze zakątki Trójmiasta czy Pomorza. Od 16 lipca odbywać się będą zajęcia nauki gry na gitarze. Do szkółki gitary biwakowej, czyli muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej mogą zapisać się wszyscy chętni. Pierwsze spotkanie z prowadzącym – w czasie którego sprawdzi on umiejętności chętnych do nauki i podzieli uczestników pod względem zaawansowania – odbędzie się o godz. 12.

Zajęcia zaplanowane są w poniedziałki, środy i piątki, także o godz. 12. Szkółka będzie działać do końca wakacji. Ponadto w każdy poniedziałek, środę i piątek odbywają się zajęcia taneczne, warsztaty plastyczne oraz rozgrywki w tenisie stołowym, mini football- u czy różnego rodzaju grach planszowych. Wtorki i czawrtki zarezerwowane są na wycieczki. We wtorki trójmiejską SKMką zwiedzić można Trójmiasto, obejrzeć film w kinie 5D, pograć w kręgle czy odwiedzić ciekawe muzeum. Na dalsze wycieczki Dom Kultury zaprasza w czwartki. W ten dzień zaplanowane są wycieczki autokarowe.

Plan wycieczek autokarowych:

19.07 –  Tczew – Muzeum Wisły – „Cud funduszy europejskich” – Pelplin – Katedra, Wirty – ogród  dendrologiczny, ognisko.

26.07 – Łeba – wydmy, Jurajski Park Dinozaurów, Rejs statkiem.

02.08 – Malbork – zamek krzyżacki, „Wrota Kaszub” – Stara Kiszewa, ognisko, wozy drabiniaste, siatkówka plażowa.

09.08 – Toruń – stare miasto, Dom Kopernika, Muzeum Piernika, spacer nad Wisłą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.