mat. prasowe

15 lipca w Wejherowie wystąpi grupa DJANGOLOGY, czyli jazz, swing i akordeonowe musette. Muzyczne Lato, to propozycje koncertów na każdą niedzielę lipca i sierpnia.

mat. prasowe

W najbliższą niedzielę 15 lipca na scenie letniej w Parku Majkowskiego w Wejherowie wystąpi grupa DJANGOLOGY. Repertuar zespołu nawiązuje charakterem do muzyki uprawianej przez legendarnego cygańskiego gitarzystę jazzowego Django Reinhardta. Grany przez Djangology JAZZ MANOUCHE, zwany także cygańskim jazzem, to nie tylko kompozycje Reinhardta i swingujące standardy, ale także popularne we Francji akordeonowe musette okraszone swingiem. Djangology to jedyna tego typu grupa w Polsce. Ich muzyka pełna jest rytmu, radości i energii! Grupa DJANGOLOGY wystąpi w składzie: Leszek Dranicki – gitara, Marcin Wądołowski – gitara, Paweł Nowak – akordeon / akordina, Tomasz Nowik – kontrabas.

Wejherowskie Centrum Kultury zachęca do udziału we wszystkich wydarzeniach kulturalnych tegorocznej edycji Muzycznego Lata w Wejherowie. Każda niedziela to inne brzmienia.

LIPIEC – scena letnia w Parku Majkowskiego

15 lipca – grupa DJANGOLOGY

22 lipca – koncert Grzegorza Tomczaka

29 lipca – FESTYN WAKACYJNY, którego gwiazdą będzie grupa Volver. Wcześniej wystąpi Iga Krefft z zespołem oraz grupa Anima. Początek imprezy o godzinie 18.30, zakończenie o 22.30. Ponadto: rekreacja, oferta gastronomiczna, balony, popcorn, wata cukrowa i inne.

SIERPIEŃ – scena letnia w Parku Majkowskiego

5 sierpnia – koncert Krystyny Stańko

12 sierpnia – grupa NOWAK Band

19 sierpnia – PIKNIK HISTORYCZNY na terenie Amfiteatru i Parku Miejskiego w Wejherowie

26 sierpnia – grupa ČAČI VORBA

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.