fot. GK

Z dniem dzisiejszym trójmiejskie SKM-ki będą kursować z mniejszą częstotliwością. Nowy rozkład będzie ważny do września.

fot. GK

Nowy rozkład pociągów wydłuży o parę minut podróż. Co 10 minut, a nie co 7 i pół minuty, jak to było do dzisiaj będą odjeżdżać pociągi w godzinach szczytu na trasie Gdańsk Główny – Gdynia Chylonia. Co 20 minut odjedzie pociąg z Gdyni Gł. do Chyloni, poza szczytem na SKM trzeba będzie poczekać nawet i 30 min. Przyczyną są prace związane z budową drugiego toru dalekobieżnego pomiędzy Gdynią Główną a Gdynią Chylonią.

W związku z utrudnieniami od 09.07.2012 r. do 02.09.2012 r. we wszystkich pociągach Przewozów Regionalnych sp. z o.o. na odcinku Gdynia Główna – Gdynia Chylonia – Gdynia Główna honorowane są bilety okresowe SKM, a także w środkach komunikacji miejskiej organizowanej przez ZKM Gdynia (autobusy i trolejbusy) na trasie ograniczonej przystankami komunikacji miejskiej, odpowiadającej stacjom i przystankom, na których zatrzymują się pociągi SKM, zlokalizowanych na odcinku: Gdynia Chylonia – Gdynia Główna – Gdynia Chylonia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.