mat. prasowe

W najbliższą sobotę na plaży w Gdyni Orłowie odbędą się 14. Eliminacje Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu również swoje święto obchodzić będzie jedna z dzielnic Gdyni. Na orłowskiej plaży odbędzie się piknik rodzinny.

mat. prasowe

Szykuje się prawdziwa gratka dla poławiaczy bursztynu. Gdynia zaprasza bowiem w najbliższą sobotę (7 lipca) na eliminacje mistrzostw świata w tej dyscyplinie, a także na Święto Orłowa – piknik rodzinny, który odbędzie się na orłowskiej plaży w godz. 12.00-18.00. Po raz 14 organizowane są Eliminacje Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu, które zostaną rozegrane w godz. 12.00-16.00 tuż przy malowniczej przystani rybackiej. Od godz. 11.00 będzie można zapisywać się w biurze zawodów na plaży.

Poławiać będzie można w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria senior (od 16 roku życia), kategoria junior (do 16 roku życia). Finały XIV Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu odbędzie się w Jantarze 2012 14-15.07.2012r. Na piknikowiczów czekają także: rodzinny turniej piłki siatkowej na plaży, animacje dla dzieci Fundacji Bomalihu – budowanie mini molo i morskich stworzeń, malowanie buziek dzieciaków, bańki mydlane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.